Kuracja regulująca ciśnienie

Kuracja regulująca ciśnienie

Specjalnie dla osób, które chcą obniżyć zbyt wysokie ciśnienie tętnicze, przygotowaliśmy koszyk produktów, w którego skład wchodzą:

Więcej szczegółów

Zawartość

1 x Kalina koralowa 150g

Herbatka z kaliny koralowej pozytywnie wpływa na pracę mięśnia sercowego, działa lekko moczopędnie. Picie herbatki jest pomocne przy przeziębieniach, skurczach jelit, żylakach odbytu, krwawieniach wewnętrznych oraz z nosa.

1 x Aronia owoc 100g

Aronia nazywana jest „bombą witaminową”. Posiada właściwości bakteriobójcze, przeciwzapalne, witaminizujące i uszczelniające. Zawartość antocyjanów (ciemny barwnik) powoduje opóźnianie procesów starzenia. Herbatka z aronii  dobroczynnie wpływa na wzmocnienie odporności organizmu.

1 x Owoc Głogu 100 g

Te piękne czerwone owoce  już od wieków uznawane były za symbol zdrowia. Herbatka z owoców głogu dobroczynnie wpływa na serce, wzmacnia ukrwienie mięśnia sercowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia tętniczego.

1 x EKO Kwiatostan głogu 100g

Wyjątkowe walory posiadają kwitnące wiosną  białe i jasnoróżowe kwiaty głogu.

1 x EKO Spiżarnia Na wysokie ciśnienie 50g

Pij gdy lico masz przekrwione serce goni za ogonem.

Spokój niechaj cię owładnie, będziesz działał grzecznie, ładnie...


39,00 zł

zamiast 42,46 zł


19 dostępnych

Zawarte w aronii witaminy C, E, B2, B9, PP i przeciwutleniacze potrafią walczyć z  nadciśnieniem, miażdżycą i schorzeniami oczu. Herbatka z kaliny koralowej pozytywnie wpływa na pracę mięśnia sercowego, działa lekko moczopędnie. Herbatka z owoców głogu dobroczynnie wpływa na serce, wzmacnia ukrwienie mięśnia sercowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia tętniczego. 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Zawartość

Witamy, Zaloguj się