Kuracja regulująca ciśnienie

Kuracja regulująca ciśnienie

Specjalnie dla osób, które chcą obniżyć zbyt wysokie ciśnienie tętnicze, przygotowaliśmy koszyk produktów, w którego skład wchodzą:

Więcej szczegółów

Zawartość

1 x Kalina koralowa 150g

Herbatka z kaliny koralowej pozytywnie wpływa na pracę mięśnia sercowego, działa lekko moczopędnie. Picie herbatki jest pomocne przy przeziębieniach, skurczach jelit, żylakach odbytu, krwawieniach wewnętrznych oraz z nosa.

1 x Aronia owoc 100g

Aronia nazywana jest „bombą witaminową”. Posiada właściwości bakteriobójcze, przeciwzapalne, witaminizujące i uszczelniające. Zawartość antocyjanów (ciemny barwnik) powoduje opóźnianie procesów starzenia. Herbatka z aronii  dobroczynnie wpływa na wzmocnienie odporności organizmu.

1 x Owoc Głogu 100 g

Te piękne czerwone owoce  już od wieków uznawane były za symbol zdrowia. Herbatka z owoców głogu dobroczynnie wpływa na serce, wzmacnia ukrwienie mięśnia sercowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia tętniczego.

1 x EKO Kwiatostan głogu 100g

Wyjątkowe walory posiadają kwitnące wiosną  białe i jasnoróżowe kwiaty głogu.

1 x EKO Spiżarnia Na wysokie ciśnienie 50g

Pij gdy lico masz przekrwione serce goni za ogonem.

Spokój niechaj cię owładnie, będziesz działał grzecznie, ładnie...


39,00 zł

zamiast 42,46 zł


Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zawarte w aronii witaminy C, E, B2, B9, PP i przeciwutleniacze potrafią walczyć z  nadciśnieniem, miażdżycą i schorzeniami oczu. Herbatka z kaliny koralowej pozytywnie wpływa na pracę mięśnia sercowego, działa lekko moczopędnie. Herbatka z owoców głogu dobroczynnie wpływa na serce, wzmacnia ukrwienie mięśnia sercowego, pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia tętniczego. 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Zawartość

Witamy, Zaloguj się