Kuracja skóra, włosy i paznokcie

Kuracja skóra, włosy i paznokcie

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy produkty, które pomogą zadbać o skórę, włosy i pazknokcie, a także poprawią nasze samopoczucie.

W koszyku znajdą Państwo:

 

 

 

Więcej szczegółów

Zawartość

1 x Pokrzywa 30g

Skład: liść pokrzywy 100%

Kraj pochodzenia: Polska

Pokrzywa działa na cały organizm stymulująco, odżywczo, witaminizująco oraz mineralizująco. Wzmacnia go, regeneruje oraz oczyszcza. 


 

 

 

1 x Nagietek 50g

Nagietek tradycyjnie stosowany był jako  środek utrzymujący prawidłowy stan śluzówki. Znane są jego właściwości kojące na drapanie gardła  i struny głowowe podczas chrypki. Wspiera pracę wątroby i funkcje trawienne. 

Zastosowanie zewnętrzne: w stanach podrażnień skóry, jako środek ułatwiający gojenie .

 

 

 

1 x Skrzyp 75g

Skład: ziele skrzypu polnego 100%.

Dzięki dużej zawartości krzemionki skrzyp posiada właściwości regenerujące oraz wzmacniające organizm. Korzystnie wpływa na procesy przemiany materii oraz funkcjonowanie układu krążenia. Poprawia również kondycję włosów i paznokci. Związki krzemu wpływają pozytywnie na aktywność hormonalną ludzi starszych, mają więc działanie rewitalizujące i odmładzające.

1 x Bratek polny ( fiołek trójbarwny) 100g

Herbatka z fiołka trójbarwnego czyli herbatka z bratka ma wiele dobroczynnych właściwości dla naszej urody. Jest znana już od dawna jako domowy sposób na gładką cerę. Ponadto napar pomaga odchudzającym się

1 x Ziemia okrzemkowa 100g

Ziemia okrzemkowa wydobywana jest z mórz i jezior, a utworzona z  pancerzyków glonów jednokomórkowych tzw. Okrzemek.


33,00 zł

zamiast 34,60 zł


39 dostępnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Herbatka z fiołka trójbarwnego ma właściwości oczyszczające. Dlatego picie naparu dobroczynnie działa na nasza urodę i dobre samopoczucie. Polecana jest również młodzieży której problemem jest przetłuszczająca się cera i włosy.

Dzięki dużej zawartości krzemionki skrzyp posiada właściwości regenerujące oraz wzmacniające organizm. 

Pokrzywa wpływa korzystnie na procesy przemiany materii, jest też pomocna w dolegliwościach ze strony układu moczowego oraz w problemach skórnych.  

Spożywanie produktów pochodzenia okrzemkowego z zawartością krzemu może znacznie poprawić wygląd włosów i paznokci, jak również przyczynić się do poprawy cery.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Zawartość

Witamy, Zaloguj się