Kategorie

Marvellous Manuka krem do twarzy 80g

Marvellous Manuka krem do twarzy 80g

Krem do twarzy z miodem Manuka UMF 10+
Utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry, co czyni ją młodą i odpowiednio nawilżoną. Idealny dla skóry wrażliwej i narażonej na przebywanie zbyt często w suchym środowisku (np. klimatyzacja). 

Więcej szczegółów


52,00 zł

9418035109017

Należy dodać5w minimalnej ilości zakupu tego produktu.

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

 

Krem do twarzy z miodem Manuka UMF 10+


Delikatny krem idealny do częstego stosowania. Zawiera antyoksydanty, witaminy, minerały, enzymy, oligosacharydy i aktywny miód Manuka UMF 10+, dzięki którym możesz zachować swoją skórę zdrową i piękną. Utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry, co czyni ją młodą i odpowiednio nawilżoną. Idealny dla skóry wrażliwej i narażonej na przebywanie zbyt często w suchym środowisku (np. klimatyzacja).

 

 

Miód Manuka który wytwarzany jest jedynie w Nowej Zelandii zawiera dodatkowy składnik antybakteryjny produkowany przez krzew herbaciany Leptospermum.

 

 

Cudowne właściwości antybakteryjne miodu Manuka są bardzo silne w przeciwieństwie do innych miodów, w których korzystne enzymy zostają zniszczone przez wysoką temperaturę oraz światło. To sprawia że miód Manuka stał się nieocenionym składnikiem kremów oraz peelingów. Aktywna substancja zawarta w miodzie Manuka jest bardzo stabilna w związku z powyższym nie ma ryzyka utraty właściwości podczas procesu produkcji kosmetyków.

 

 

Aktywny miód Manuka jest znany z tego że stymuluje powstawanie tkanki skórnej potrzebnej podczas procesu gojenia się. Jest on przydatny podczas procesu gojenia się gdyż zawiera unikalne enzymy które posiadają właściwości antybakteryjne oraz przeciwutleniające. Zawarte w enzymach przeciwutleniacze zabezpieczają również skórę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami, główny powód starzenia się skóry.

Uzdrawiające i przeciwutleniające właściwości miodu Manuka są znane i wykorzystywane przez człowieka od wielu lat. W związku ze swoimi cudownymi właściwościami, miód Manuka został również wykorzystany w prezentowanej serii kosmetyków. Przedstawiamy zatem serię kosmetyków do codziennego użytku, abyś mogła sprawdzić efekty jej stosowania osobiście.

 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Witamy, Zaloguj się