Kategorie

Producenci

Marvellous Manuka krem pod oczy 15ml

Marvellous Manuka krem pod oczy 15ml

Krem pod oczy z miodem Manuka 15ml

Kojący, lekki, nawilżający delikatną skórę wokół oczu. Skuteczny z uwagi właściwości miodu, który pomaga w utrzymaniu pięknej, zdrowej i promiennej skóry.

Więcej szczegółów


48,00 zł

9418035109031

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Krem pod oczy z miodem Manuka

 

 

 

 

Kojący, lekki, nawilżający delikatną skórę wokół oczu. Skuteczny z uwagi właściwości miodu, który pomaga w utrzymaniu pięknej, zdrowej i promiennej skóry.

 

 

 

 

Miód Manuka który wytwarzany jest jedynie w Nowej Zelandii zawiera dodatkowy składnik antybakteryjny produkowany przez krzew herbaciany Leptospermum.

 

 

Cudowne właściwości antybakteryjne miodu Manuka są bardzo silne w przeciwieństwie do innych miodów, w których korzystne enzymy zostają zniszczone przez wysoką temperaturę oraz światło. To sprawia że miód Manuka stał się nieocenionym składnikiem kremów oraz peelingów. Aktywna substancja zawarta w miodzie Manuka jest bardzo stabilna w związku z powyższym nie ma ryzyka utraty właściwości podczas procesu produkcji kosmetyków.

 

 

Aktywny miód Manuka jest znany z tego że stymuluje powstawanie tkanki skórnej potrzebnej podczas procesu gojenia się. Jest on przydatny podczas procesu gojenia się gdyż zawiera unikalne enzymy które posiadają właściwości antybakteryjne oraz przeciwutleniające. Zawarte w enzymach przeciwutleniacze zabezpieczają również skórę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami, główny powód starzenia się skóry.

Uzdrawiające i przeciwutleniające właściwości miodu Manuka są znane i wykorzystywane przez człowieka od wielu lat. W związku ze swoimi cudownymi właściwościami, miód Manuka został również wykorzystany w prezentowanej serii kosmetyków. Przedstawiamy zatem serię kosmetyków do codziennego użytku, abyś mogła sprawdzić efekty jej stosowania osobiście.

 

 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Producenci