Kategorie

Marvellous Manuka krem oczyszczający 80g

Marvellous Manuka krem oczyszczający 80g

Oczyszczający krem z miodem Manuka 80g

Stosowany do twarzy głęboko ją oczyszcza, delikatnie usuwając ślady makijażu, pozostawia skórę miękką i nawilżoną.

Więcej szczegółów


52,00 zł

9418035109048

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Oczyszczający krem z miodem Manuka

 

 

 

 

Krem oczyszczający, który działa na Towoją skórę w sposób łagodny i delikatny. Stosowany do twarzy głęboko ją oczyszcza, delikatnie usuwając ślady makijażu, pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Odpowiedni do codziennego stosowania rónież dla cery wrażliwej. Zawartość miodu Manuka pomaga łagodzić zaczerwienienie mogące wskazywać na stan zapalny.

 

 

 

Miód Manuka który wytwarzany jest jedynie w Nowej Zelandii zawiera dodatkowy składnik antybakteryjny produkowany przez krzew herbaciany Leptospermum.

 

 

Cudowne właściwości antybakteryjne miodu Manuka są bardzo silne w przeciwieństwie do innych miodów, w których korzystne enzymy zostają zniszczone przez wysoką temperaturę oraz światło. To sprawia że miód Manuka stał się nieocenionym składnikiem kremów oraz peelingów. Aktywna substancja zawarta w miodzie Manuka jest bardzo stabilna w związku z powyższym nie ma ryzyka utraty właściwości podczas procesu produkcji kosmetyków.

 

 

Aktywny miód Manuka jest znany z tego że stymuluje powstawanie tkanki skórnej potrzebnej podczas procesu gojenia się. Jest on przydatny podczas procesu gojenia się gdyż zawiera unikalne enzymy które posiadają właściwości antybakteryjne oraz przeciwutleniające. Zawarte w enzymach przeciwutleniacze zabezpieczają również skórę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami, główny powód starzenia się skóry.

Uzdrawiające i przeciwutleniające właściwości miodu Manuka są znane i wykorzystywane przez człowieka od wielu lat. W związku ze swoimi cudownymi właściwościami, miód Manuka został również wykorzystany w prezentowanej serii kosmetyków. Przedstawiamy zatem serię kosmetyków do codziennego użytku, abyś mogła sprawdzić efekty jej stosowania osobiście.

 

 

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Witamy, Zaloguj się