CHITOBON - wspomaga odchudzanie , 120 kapsułek

CHITOBON - wspomaga odchudzanie , 120 kapsułek

CHITOBON
Preparat pochodzenia naturalnego. Polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające odchudzanie. Ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi.Podanie chromu z chitosanem zwiększa skuteczność redukcji masy ciała,- Chrom zmniejsza ilość zjadanych słodyczy.- Chitosan zmniejsza ilość zjadanych pokarmów i wchłanianych tłuszczy.

Więcej szczegółów


74,50 zł

5908252932764

5 dostępnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Dawkowanie: Spożywać 2-3 razy dziennie po 3 kapsułki 20 min. przed jedzeniem popijając 1 szklanką wody. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Ostrzeżenia: W przypadku stosowania preparatu przez dłuższy czas wymagane jest podawanie vit. A, D3 i E. Preparaty witaminowe a także inne leki stosowane w tym samym czasie należy spożywać 2 godziny przed lub po spożyciu Chitobonu. Osoby z niewydolnością nerek przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.
Przeciwwskazania: Uczulenie na składniki preparatu. Ciąża i okres karmienia. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci.
Skład / 1 kapsułkaChitosan - 500mgChrom organiczny - 10 mcg czystego chromu

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Witamy, Zaloguj się