Kuracja wątroba

Kuracja wątroba to specjalnie dobrane produkty, które mają za zadanie oczyszczanie i regenerację wątroby.

W skład koszyka wchodzą następujące produkty:

Więcej szczegółów

Zawartość

1 x Ostropest mielony 200 g

Według literatury nasiono ostropestu, a właściwie sylimaryna w nim zawarta działa przede wszystkim odtruwająco i ochraniająco na miąższ wątroby.

1 x Korzeń mniszka 50g

Korzeń mniszka dzięki swym właściwościom moczopędnym i żółciopędnym korzystnie wpływa na układ moczowy oraz trawienny. Działa odtruwająco i oczyszczająco na organizm. Pomaga obniżyć poziom cukru we krwi.

 


1 x Ostropest ziarno 200g

Nasiona ostropestu, a właściwie sylimaryna w nich zawarta posiada właściwości odtruwające.

1 x EKO Bieszczadzki Kwiat mniszka rwany ręcznie 50g

Herbatka z żółtych kwiatów mniszka wpływa korzystnie na stan jamy ustnej oraz może być pomocna w problemach z gardłem i oskrzelami.

1 x EKO Karczoch ziele 100g

Spożywanie herbatki z karczocha pozytywnie wpływa na pracę wątroby, nerek oraz pęcherzyka żółciowego. Pomaga też unormować poziom cukru i cholesterolu.


39,50 zł

zamiast 38,95 zł


1234

Stan: Dostępny

45 dostępnych

Karczoch pozytywnie wpływa na pracę wątroby, nerek oraz pęcherzyka żółciowego. Pomaga też unormować poziom cukru i cholesterolu. Korzeń mniszka dzięki swym właściwościom moczopędnym i żółciopędnym korzystnie wpływa na układ moczowy oraz trawienny. Działa odtruwająco i oczyszczająco na organizm. Pomaga obniżyć poziom cukru we krwi. Mniszek wspomaga pracę wątroby i nerek - narządów odpowiedzialnych za usuwanie z organizmu toksyn i ubocznych produktów przemiany materii. Mniszek korzystnie wpływa również na tempo metabolizmu i działa moczopędnie.   Spożywanie ostropestu chroni miąższ wątroby i nerek przed niszczącym działaniem trucizn. Spożywanie ostropestu pomaga w stanach rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszodzeniach watroby.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Zawartość

Witamy, Zaloguj się