O naszej firmie

 

Nasza rodzinna firma stworzyła markę Taheebo - esencja natury, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom Konsumentów i ułatwić im możliwość zakupu produktów ziołowych, stąd też decyzja o otwarcu stoisk w centrach handlowych. Następnym krokiem jest sklep internetowy który komplementarnie wspomoże powyższą idę i misje tego działu naszej firmy.

 

Proponujemy Państwu asortyment sprawdzony i pomocny w wielu schorzeniach, w ofercie znajdują się mieszanki naszych herbat czarnych, zielonych w połączeniu z liofilizatami ziołowymi co czyni je produktami oryginalnymi i nie substytucyjnymi.

Jesteśmy ludźmi pracowitymi, w naszej firmie zaangażowane są dwa pokolenia z bardzo dużym doświadczeniem handlowym co przyczynia się do podejścia profesjonalnego dla osiągnięcia satysfakcji Konsumentów.

Ogromne zaangażowanie, jakie nam towarzyszy w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych i handlowych przyczynia się do profesjonalnej realizacji Państwa zamówień.

Doskonale poruszamy się w sferach sił oddziaływania dostawców na odbiorców i możliwość wywierania przez nich presji w sektorze FMCG. Natężenie walki konkurencyjnej wewnątrz sektora nie jest nam obce a to z pewnością przekłada się na poziom cen i jakość oferowanych przez nas produktów.

Cele naszych działań charakteryzuje dążenie do satysfakcji naszych Konsumentów. Forma ta oparta jest na wsłuchaniu się w Państwa potrzeby i analitycznym podejściu do wyboru asortymentu jaki Państwu proponujemy.

 

Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu i wyborze produktów oraz w tworzeniu i wprowadzaniu marek własnych, jak i marek dedykowanych na nasz rynek, co jest gwarancją wysokiej jakości w/w produktów.

 

Zachęcamy do zakupów, sprawdź nas…

Poznaj lepiej nasze produkty, herbaty, zioła, superfoods